Przejdź do treści

O nas

Kim jesteśmy?

Mocni w OZE

Oferowane przez nas wysokiej jakości produkty to jedno. Naszą siłą są także ludzie, nasi pracownicy. Na co dzień współpracujemy z osobami, które są ambitne i wierzą, że odnawialne źródła energii to najlepsza szansa na lepsze jutro. Do szeregów Neptun Energy przyjmujemy zarówno handlowców, jak i specjalistów, których interesuje rynek OZE. Zastanawiasz się, czy w branży OZE można zarobić dobre pieniądze? Już w pierwszym miesiącu zatrudnienia pensja niektórych handlowców wynosi nawet parędziesiąt tysięcy złotych.

Co sprzedajemy?

Pompy ciepła

Pompa ciepła do ogrzewania domu powinna być dobrana w odpowiedni sposób. Najważniejsze jest zapotrzebowanie budynku na ciepło. Jak je obliczyć? Od tego są specjaliści, tacy jak my. Najważniejszy jest dobór odpowiedniej mocy grzewczej w stosunku do zapotrzebowania budynku i jego mieszkańców na ciepło.
Jednostki
główne
Panele
sterowania
Wymienniki
do pomp
Zbiorniki
buforowe

Fotowoltaika

Energia fotowoltaiczna to najprostszy sposób na uniezależnienie energetyczne od zewnętrznych dostawców. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam realizowanie zleceń dla klientów z całej Polski. Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą i wyjaśniamy, dlaczego posiadanie niezależnych źródeł energii jest tak ważne. Montaż paneli fotowoltaicznych daje oszczędności rzędu nawet 90 procent. Ta wartość przekłada się zauważalnie na obniżenie rachunków.
Panele
fotowoltaiczne
Konwertery
/ falowniki
Optymalizatory
mocy
Zabezpieczenia
AC/DC
Magazyny
energii

Nasze wyróżniki

Know-how

Mamy to. Wiemy, jak skutecznie sprzedawać OZE w Polsce. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz wiedzę i budujesz mocne kompetencje w zawodzie przyszłości.

Najlepsza oferta finansowa

Oferujemy świetne warunki finansowe. Nasi najlepsi handlowcy już w pierwszym miesiącu pracy osiągają wynagrodzenie parędziesiąt tysięcy złotych!

Programy motywacyjne

Wszyscy bohaterowie OZE z Neptun Energy mają możliwość udziału w różnorodnych programach motywacyjnych. Chcesz jeździć imponującym autem, podróżować luksusowo po świecie a może gotówka jest tym, co Cię najbardziej motywuje? My mamy to wszystko!

Nagrody dla najlepszych

Wierzymy w wagę motywacji w drodze do osiągania celów. Dołącz do Neptun Energy, zostań prawdziwym zwycięzcą. Zdobywaj premie finansowe, bierz udział w spektakularnych eventach, zdobądź wymarzony samochód, zwiedzaj świat. To wszystko tu na Ciebie czeka!

Uroczyste gale

Mamy zwyczaj świętowania sukcesów. Robimy to podczas uroczystych gali. Spotykamy się wtedy, bawimy, integrujemy, nawzajem motywujemy do działania! Jesteśmy zgraną ekipą, która mocno się wspiera.

Rozwój osobisty

Nie musisz mieć wiedzy i doświadczenia, żeby do nas dołączyć. Przeszkolimy Cię, przekażemy nasz know-how, zadbamy o stałe zwiększanie Twoich kompetencji. Obejmiemy opieką mentorską. Staniesz się cenionym ekspertem, zostaniesz bohaterem OZE.

Nasza misja

Do czego dążymy?

Wiemy, że technologiami OZE możemy dokonać zmian na lepsze. Wierzymy, że to my jesteśmy tymi ludźmi, którzy mają tę moc, aby zmienić świat.

Ekipa Neptun Energy to bohaterowie OZE z mocą zamiany czystej energii w czysty zysk: dla środowiska, dla społeczeństwa, dla siebie i swoich bliskich.

Działamy z energią. Odważnie patrzymy w przyszłość!

Jesteśmy mocną grupą sprzedażową. Jesteśmy ekipą Neptuna.
Jesteśmy #mentalneptun

Szybka aplikacja