Przejdź do treści

Nasze programy

Dla pracowników

Na co możesz liczyć?

Marzysz o wielkim sukcesie? Chcesz zarabiać duże pieniądze, ale nie wiesz, jak to robić? Wystarczy, że weźmiesz udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciel handlowy. Praca w Neptun Energy to przede wszystkim niesamowita okazja do tego, by zacząć żyć tak, jak chcesz. Możesz już dziś rozpocząć proces zmiany, która zaczyna się od Ciebie.
Nie musisz mieć odpowiedniego wykształcenia. Liczy się „to coś”. Predyspozycje. Determinacja. Chęć osiągania celów.

Nasze programy

Neptun car

Szybki, wygodny i imponujący. Taki, który zwraca uwagę przechodniów na ulicy. Taki, o którym marzy każdy kierowca. Taki, którego będą ci zazdrościć. Taki samochód będzie w Twoim zasięgu, gdy dołączysz do naszej mocnej ekipy. Weź udział w programie motywacyjnym Neptun car, zrealizuj cele a firma pokryje twoją ratę leasingową na wymarzony samochód.

Podnieś standard swojego życia na wyższy poziom z Neptun Energy. Wykonuj pracę, z której możesz być dumny. Bądź nazywany bohaterem OZE. Osiągnij sukces finansowy własną pracą i pokaż to światu takim autem, jakie Cię określa!

Dofinansowanie
samochodów
Korzystne warunki
leasingu
Najlepsze modele
samochodów

Neptun travel

Neptun Travel to jeden z programów motywacyjnych, do których Neptun Energy zaprasza wszystkich swoich pracowników. Luksusowe podróże do egzotycznych miejsc. Dobra zabawa na najwyższym poziomie. Słońce, przepych, przygody. Na takie wakacje zasługują Bohaterowie OZE z Neptun Energy. Jak pracujemy, to na 100%. I tak się też bawimy!

Neptun travel to program przeznaczony dla wszystkich członków ekipy Neptun Energy. Wystarczy, że do nas dołączysz i od razu stajesz przed realną szansą na spełnianie marzeń. Marzysz o zwiedzaniu świata? Dołącz do nas, będziesz mieć możliwość podróżować z super zgraną ekipą, w luksusowych warunkach, zabawisz się na wypasie.

Dofinansowanie
wyjazdów
Zniżki na hotele, przeloty
i wynajem samochodów
Gwarancja najlepszej
zabawy

Handlowiec tygodnia

Konstruktywna rywalizacja w pomiędzy zespołami. Podsycanie ducha walki. Motywująca atmosfera codziennej pracy w zgranych ekipach. Neptun Energy skutecznie motywuje swoich ludzi do osiągania sukcesów.

Najlepsi zdobywają dodatkowe premie finansowe a wieść o ich wynikach niesie się na całą Polskę. Ci najlepsi, oprócz miesięcznych zarobków na poziomie 80 000 zł, dostają jeszcze cotygodniowe premie finansowe, zaszczytne tytuły, ekskluzywne samochody i inne nagrody z licznych programów motywacyjnych. Nie wierzysz? Dołącz i przekonaj się na własne oczy!

Poczujesz ducha pozytywnej rywalizacji
Będziesz mieć szanse zdobywania dodatkowej premii finansowej co tydzień
Możesz zostać szanowanym ekspertem w branży OZE

Porsche experience

Masz w sobie sportowy gen? Dołącz do Neptun Energy, zdobądź udział w Porsche experience i sprawdź się na torze wyścigowym, ujeżdżając najlepsze sportowe auta ze stajni Porsche.

Możesz szkolić swoje umiejętności motoryzacyjne u najlepszych instruktorów jazdy sportowej. To co – dołączasz do pracy w Neptun Energy? Ścigasz się z nami czy zostajesz w tyle?

Weźmiesz udział w Porsche experience na torze wyścigowym
Wyzwolisz w sobie ducha sportowej rywalizacji
Podszkolisz swoje umiejętności po okiem profesjonalnych instruktorów

Gale kwartalne

Eleganckie imprezy w drogich hotelach, na których dzielimy się sukcesami, integrujemy i dobrze bawimy! Neptun Energy dokonując ekspansji na całą Polskę, opiera swój sukces na zgranych zespołach regionalnych.

Codzienna praca w dobrej atmosferze to pierwszy krok integracji w ramach szeregów Neptuna. Drugim krokiem są gale kwartalne, na których spotykamy się i integrujemy wszyscy. Dołącz do nas i poczuj ducha współpracy!

Weźmiesz udział w eleganckich galach kwartalnych
Zintegrujesz się z ludźmi z całej firmy
Masz szansę otrzymać cenne nagrody podczas ich uroczystego wręczania

Szybka aplikacja